Hizmetlerimiz

KARA NAKLİYE

Avrupa ülkelerine haftalık tarifeli seferlerle karayolu taşımacılığı hizmeti sunan SEL, dilerseniz komple ve parsiyel yüklerinizi kapıdan kapıya da ulaştırmaktadır.

Avrupa ülkelerine haftalık tarifeli seferlerle Karayolu Taşımacılığı  hizmeti sunan SEL TRANSPORT, dilerseniz komple / parsiyel yüklerinizi kapıdan  kapıya da ulaştırmaktadır...

Taşımacılık sektöründe bir marka haline gelmiş  olan SEL TRANSPORT; dünyanın önde gelen acenteleriyle yapılan anlaşmalar doğrultusunda, Fransa ve Belçika başta olmak üzere avrupa'da geniş bir acenta ağına sahip olmuştur.
 

Fransa – Türkiye Arası Karşılıklı Parsiyel Nakliye


Türkiye-Fransa arasında karşılıklı; komple ve parsiyel ithalat ve ihracat karayolu taşımacılığında  sorunsuz hizmet sunulmaktadır.

Fransa ile gerçekleştirdiğimiz güçlü işbirlikleri sayesinde yüklerinizi tam zamanında istediğiniz adrese teslim edilir. Dilerseniz Türkiye’deki herhangi bir adresten malzemeleriniz kapınızdan alıp Fransa da ki müşterinize kapı teslimi hizmetlerini en uygun ve seri bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.


Belçika – Türkiye Arası Karşılıklı Parsiyel Nakliye


Türkiye-Belçika arası karşılıklı olarak periyodik ithalat ve  ihracat karayolu komple ve parsiyel tır taşımacılığı ve gümrükleme hizmetleri  sunmaktayız.
Belçika ile gerçekleştirdiğimiz güçlü işbirlikleri sayesinde  yüklerinizi tam zamanında istediğiniz adrese teslim ederiz. Dilerseniz kapınızdan mal alıp alıcı kapısına teslim şekliyle taşımacılık da  gerçekleştirmekteyiz.

 

©2017 - Sel Transport. Tüm Hakları Saklıdır. TT Kobi Hazır Web Sitesi