KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı Sel Transport´ya (Bu metinde "Sel Transport" olarak kullanılacaktır) aittir.

Sel Transport internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Sel Transport ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı Sel Transport internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini seltransport.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. seltransport.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

Sel Transport internet sitesini ziyaret eden ve Sel Transport sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2017 - Sel Transport. Tüm Hakları Saklıdır. TT Kobi Hazır Web Sitesi